Smluvní podmínky užití webu www.fanklubfiat.cz

http://www.fanklubfiat.cz (dále jen „Web“) je webový portál Fan klubu FIAT (dále jen “klub”) zaměřený na vše přímo související s vozidly koncernu FIAT. Je provozovaný fyzickou osobou a nemá žádný právní podnikatelský status. Přístupem na Web souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, neprodleně tyto stránky opusťte. Provozovatel si vyhrazujeme právo tyto podmínky změnit.

1. Užitím jakékoliv služby Webu, uzavírá uživatel s provozovatelem smlouvu o poskytnutí služeb (dále jen „smlouva“) za následujících podmínek, včetně Oznámení o ochraně osobních údajů. Pro jakékoliv porušení smlouvy uživatelem (tedy porušení podmínek dle níže uvedeného) může provozovatel od smlouvy odstoupit a zamezit uživateli další využívání služeb webu.
  2. Web poskytuje své služby zdarma.
  4. Provozovatel neodpovídá:
    • za zneužití osobních údajů třetí osobou v důsledku užití osobních údajů, jež uživatel vědomě zveřejnil na Webu (například v Inzerci),
    • za jakékoliv jednání uživatelů na Webu, včetně obsahu inzerce a návštěvní knihy,
    • za škody, které by uživateli či jakékoliv třetí osobě vznikly v souvislosti s užitím Webu uživatelem či třetí osobou.
  5. Při vkládání inzerátu do inzerce se osobní údaje uživatelů zpracovávají dle zásad Oznámení o ochraně osobních údajů. Jakýkoliv inzerát může být z Webu odstraněn po uplynutí jednoho roku od vložení.
  6. Zabezpečení: veškeré přístupy na tento web jsou logovány přes logy webového serveru za účelem zajištění chodu serveru webu, ochranu před DDOS, ochranu před externími útoky, zvýšení bezpečnosti uložených osobních dat, apod. Tento log obsahuje z osobních údajů pouze IP adresu.
  7. Uživatel nesmí:
    • jakkoliv programově zasahovat do webu či ovlivňovat jakékoliv funkce webu,
    • v rámci inzerce či návštevní knihy podporovat či nabádat k porušování obecně závazných právních předpisů,
    • porušovat autorská práva.

Podmínky www.fanklubfiat.cz nabývají platnosti a účinnosti k 25.05.2018.